Aktualności

Szanowni Pacjenci,

W związku z ogłoszoną przez WHO pandemią koronawirusa, w trosce o zdrowie naszych Pacjentów oraz Pracowników podjęliśmy decyzję ZAMKNIĘCIU PRZYCHODNI od poniedziałku (16.03) do soboty (21.03). O dalszych krokach będziemy informowali Państwa na bieżąco.
Uprzejmie prosimy o odwoływanie/ przekładanie wizyt on-line lub o kontakt z rejestracją.
Pozostajemy jednak z Państwem przez ten czas w kontakcie telefonicznym
pod numerem tel. 500 600 134 i 81 740 55 55 oraz
mailowym: kontakt@cmchodzki.pl.

Wszystkim życzymy zdrowia!

 

alab
Już od 1 lutego PUNKT POBRAŃ otwarty będzie od godz. 7:00!
Serdecznie zapraszamy!

 

 

ktg
Zapraszamy wszystkie ciężarne Pacjentki na badanie KTG. Wszystkie zapisy oceniane są przez lekarza ginekologa.

 

 

holer

Już od lipca posiadamy możliwość całodobowego monitorowania pracy serca metodą Holtera. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda badania kondycji serca. Zlecane jest przede wszystkim u pacjentów z zaburzeniami rytmu serca lub przewodzenia przedsionkowo-komorowego, nieprawidłowościami elektrolitowymi, a także przy nieprawidłowym ukrwieniu serca.
Tylko teraz proponujemy Państwu badanie Holter EKG w cenie Holtera ciśnieniowego. Cena badania wraz z opisem wynosi 100zł. Zapraszamy!

 

 

USG Range (2)Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż już od czerwca dysponujemy najnowocześniejszymi, profesjonalnymi urządzeniami USG. Jest to wysoko specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji oraz nowość na rynku firmy Samsung Medison. Ogromna wiedza i doświadczenie naszych Specjalistów w połączeniu z najlepszym sprzętem na rynku dają pewność trafnej diagnozy.

 

 

kwiaty

Wszystkim obecnym i przyszłym Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, wielu powodów do radości oraz dumy ze swoich dzieci.
Centrum Medyczne Chodźki

 

 

Colorful_spring_garden

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Pacjentom oraz Ich Rodzinom aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym wiosennym nastroju.

Lekarze i Pracownicy Centrum Medycznego Chodźki