Aktualności

Miło nam poinformować, że jako jedyna placówka w Lublinie umożliwiamy Pacjentkom samodzielne wykonanie badania KTG w domu. Zestaw Pregnabit® umożliwia Pacjentce samodzielne przeprowadzenie badań KTG, pomiędzy
wizytami kontrolnymi, w dowolnym miejscu i czasie. System Pregnabit® może
okazać się szczególnie pomocny w sytuacjach, kiedy lekarz nie jest dostępny a jego
Pacjentka odczuwa niepokój co do dobrostanu dziecka. Zapis badania jest oceniany
przez specjalistów z Medycznego Centrum Telemonitoringu i przesyłany bezpośrednio do Przyszłej Mamy.

alab
Już od 1 lutego PUNKT POBRAŃ otwarty będzie od godz. 7:00!
Serdecznie zapraszamy!

 

 

ktg
Zapraszamy wszystkie ciężarne Pacjentki na badanie KTG. Wszystkie zapisy oceniane są przez lekarza ginekologa.

 

 

holer

Już od lipca posiadamy możliwość całodobowego monitorowania pracy serca metodą Holtera. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda badania kondycji serca. Zlecane jest przede wszystkim u pacjentów z zaburzeniami rytmu serca lub przewodzenia przedsionkowo-komorowego, nieprawidłowościami elektrolitowymi, a także przy nieprawidłowym ukrwieniu serca.
Tylko teraz proponujemy Państwu badanie Holter EKG w cenie Holtera ciśnieniowego. Cena badania wraz z opisem wynosi 100zł. Zapraszamy!

 

 

USG Range (2)Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż już od czerwca dysponujemy najnowocześniejszymi, profesjonalnymi urządzeniami USG. Jest to wysoko specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji oraz nowość na rynku firmy Samsung Medison. Ogromna wiedza i doświadczenie naszych Specjalistów w połączeniu z najlepszym sprzętem na rynku dają pewność trafnej diagnozy.

 

 

kwiaty

Wszystkim obecnym i przyszłym Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, wielu powodów do radości oraz dumy ze swoich dzieci.
Centrum Medyczne Chodźki

 

 

Colorful_spring_garden

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Pacjentom oraz Ich Rodzinom aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym wiosennym nastroju.

Lekarze i Pracownicy Centrum Medycznego Chodźki